Vizualizace a Homestaging

Jste- li rozhodnuti prodat vaši nemovitost rychle a za nejvyšší možnou cenu je nezbytné se vypořádat s konkurenčními nabídkami a oslovit co nejvíce zájemců.


S rozvojem technologií se neustále zvyšuje počet lidí, kteří hledají informace na internetu.
Profesionálně zpracovaná nabídka nemovitosti je již nezbytnou základní prezentací.
O úspěšném prodeji, ale stále více rozhodují i moderní marketingové nástroje – je potřeba nabídnout něco víc.

 

Vizualizace


Počítačová vizualizace je ideální formou prezentování vaší nemovitosti, je vhodná zejména u prázdných a nezařízených nemovitostí.
Zájemcům poskytne představu o možném uspořádání a využití prostoru a představí vše v jiném světle.
Vizualizace je náhled do budoucnosti, pomůže v představivosti, fantazii a pomáhá v prodeji nemovitosti

B_01B_02B_03
 


Homestaging


Je zcela běžné, že máme ke svým věcem až sentimentální vztah a nedokážeme se na ně dívat z perspektivy kupce a to nám často brání vhodně upravit byt – dům před prodejem.
Homestaging se snaží ukázat vaši nemovitost v tom nejlepším světle. Jedná se zejména o sladění a doplnění bytových doplňků – závěsy, lampy, přehozy, květiny atd.
Fantazii zájemců osloví i přeskupení nebo doplnění nábytku, zvýraznění výjimečných míst interiéru, případně i vymalování atd.
 

homestaging promo 02homestaging promo 01homestaging promo 03

homestaging promo 04homestaging promo 06homestaging promo 05
 

Přivedeme Vám dvojnásobný počet zájemců, zrychlíme dobu prodeje a nedovolíme, aby se vaše nemovitost na trhu okoukala její cena začala klesat.
Nemovitosti prodané v 9-12 týdnu ztrácejí 5% z požadované ceny  a nemovitosti prodané v 13-24 týdnu ztrácejí 7% z požadované ceny a po 24 týdnech dokonce až 10% původní požadované ceny.
Naše náklady na prezentaci Vaší nemovitosti pomocí Vizualizace jsou 3000 Kč - 15000 Kč a pomocí Homestagingu 0,5-1% z kupní ceny.

Při správném použití marketingových možností (nástrojů) dokážeme u 90% obchodních případů prodat byty do 2 měsíců a rodinné domy do 4 měsíců.