Pronájem pracovního místa s kompletním zázemím, Puškinovo náměstí, Praha 6 - Bubeneč, Ev.č.: MiS63689

Popis

Již za 200,-Kč denně můžete mít vlastní kancelářské místo s kompletním sdíleným zázemím na Puškinově náměstí v žádané lokalitě Prahy 6. Skupina architektů a projektantů zrekonstruovala kancelářské prostory do moderní podoby pro svoje potřeby a hledá k sobě spolunájemníky.

V ceně pronájmu pracovního místa jsou zahrnuty nejen veškeré služby, ale i sdílení všech společných prostor (3 zasedací místnosti, recepce, 2 kuchyňky, kancelářská technika, odpočinková místnost a koupelna se sprchou; připravuje se i venkovní sezení na zahradě). Jinou nabízenou alternativou je i samostatná kancelář o výměře 13 m2 a ceně 15.000,- Kč měsíčně včetně služeb.

V domě je možnost pronajmout garážové stání v podzemních garážích, parkovat lze dále ve smíšených zónách před domem a v blízkém okolí. Umístění na pomezí pražských Dejvic a Bubenče ocení ti, kteří dávají přednost klidnému prostředí v přátelské atmosféře s kolegy z dalšího týmu před neosobními kancelářskými komplexy, v tradiční lokalitě s veškerou infrastrukturou, příjemné pro zaměstnance i případné zákazníky.

Ing. Milan Svoboda

Kontaktujte makléře

Ing. Milan Svoboda+420 734 204 301
[email protected]
6 000 Kč za měsícvčetně poplatků
KategorieKanceláře
LokalitaPuškinovo náměstí, Praha - Bubeneč
OkresHlavní město Praha
Plocha užitná10 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýAno
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet, Kabelové rozvody
DopravaSilnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové