Prodej rodinného domu 4+1 a 2+kk ve městě Strmilov, okres Jindřichův Hradec, Ev.č.: JiB63922

Popis

Na základě pověření majitelky nabízíme k prodeji zajímavý, rozlehlý rodinný dům o dvou samostatných bytových jednotkách, ve městě Strmilov, okres Jindřichův Hradec. Přízemní rodinný dům o zastavěné ploše 274 m2 má jedno popisné číslo, ale jedná se prakticky o dvě přiléhající budovy. Větší, o zastavěné ploše 194 m2, má dispozici 4+1 s koupenou, samostatným WC, spíží, skladem, garáží a chlévem. Tato část domu má velmi prostorné podkroví, kde lze rozšířit bytový prostor. Menší část domu o zastavěné ploše 80 m2 má dispozici 2+kk s koupelnou a samostatným WC. Oba byty jsou vytápěny plynovými kamny WAW, které jsou instalovány ve všech obytných místnostech, nemovitost má vedle plynové přípojky i elektrickou, vodovodní a kanalizační přípojku. Na pozemku je i vlastní studna. Před domem, na jižní straně, je zatravněná, celý den osluněná zahrada o výměře 397 m2. Jelikož se dům i zahrada nachází na vyvýšeném místě, cca 1,5 m nad komunikací, a k tomu je ještě více jak 1m vysoké oplocení, je zajištěno příjemné soukromí. Za domem, na jeho severní straně, se nachází pozemek o výměře 1145 m2, který sice není součástí nabídky, ale je v majetku dcery majitelky domu a podle údajů, které mám, je dcera ochotna jednat o prodeji i tohoto pozemku.
V současnosti majitelka využívá větší část rodinného domu jako rekreační chalupu a menší část pronajímá na trvalé bydlení. Dům je udržovaný, ale určitě by si zasloužil modernizaci. Je možné uvažovat i o změně dispozice – propojení místností apod., případně o vestavbu dalších obytných prostor v podkroví. Po modernizaci a vestavbě dalších místností může dům fungovat jako úspěšný penzion, kde pronajímané apartmány mohou být odděleny od bydlení majitele a zajišťovat tak soukromí pro všechny.
Strmilov je menší město v okrese Jindřichům Hradec, prakticky na historické hranici Čech a Moravy. Ve městě najdete všechny služby potřebné k pohodlnému bydlení nebo příjemné rekreaci. Město obklopuje malebná jihočeská krajina, kde se prolínají lesy, pastviny a rybníky – pro cyklisty, houbaře a milovníky historie je to to nejlepší místo.
Velmi rádi Vám zajistíme výhodné hypoteční financování kupní ceny.

Jiří Brůža

Kontaktujte makléře

Jiří Brůža+420 734 204 301
[email protected]
3 600 000 Kč + provize RK
KategorieRodinné domy
LokalitaZahradnická, Strmilov
OkresJindřichův Hradec
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná220 m²
Plocha podlahová160 m²
Plocha pozemku671 m²
Plocha zastavěná274 m²
Plocha zahrady397 m²
Užitná plocha přízemí220 m²
Počet podlaží1
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuV bloku
Rok výstavby1930
ZařízenýČástečně
Míst k parkování2
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáží1
Terasaano (15m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaAutobus
VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové