Prodej rodinného domu 4+1 na pozemku 1039 m2, ul. Olivová, ve městě Říčany, okres Praha - východ, Ev.č.: JiB64268

Popis

Na základě exkluzivní smlouvy nabízíme k prodeji starší rodinný dům 4+1 na nádherném pozemku o celkové výměře 1039 m2 v centru města Říčan, Olivova ulice. Rodinný dům má zastavěnou plochu 82 m2. Vchod do domu je ze zahrady, po venkovním zaskleném schodišti. V prvním nadzemním podlaží je předsíň s efektním dřevěným schodištěm do podkroví, dva pokoje, velká kuchyně, koupelna s vanou a samostatné WC. V podkroví jsou dva pokoje. První je velký pokoj do L, který by šel v případě nutnosti rozdělit na dva pokoje. Do druhého pokoje se vchází přes první pokoj, ale šlo by vyřešit i vchod přímo z chodby podkroví. Do domu jsou zavedeny všechny inženýrské sítě – elektřina, vodovod, kanalizace a plyn. Přípojky elektřiny a plynu je nutné upravit podle současných norem - měření přístupné z ulice. Vytápění domu je ústředním plynovým kotlem, umístěným v suterénu budovy. Okna většiny obytných místností jsou orientována na sever, v podkroví je jedna místnost se západní orientací a jedna se severní i východní. Dům je situován na severní hranici pozemku, zároveň s chodníkem. Protože cena této nemovitosti se rovná prakticky ceně parcely v této lokalitě, nabízí se i možná demolice stávající budovy a posunutí nového domu od komunikace tak, aby u chodníku vznikla parkovací místa, prostorná garáž a dům měl důstojný vchod ze strany ulice. V současnosti je vchod do domu ze zahrady po venkovním zaskleném schodišti a obě garáže nevyhovují pro auta typu SUV. V současnosti slouží spíše ke skladovým účelům. Suterén, kde se nachází kotelna není propojen s obytnou částí, má samostatný vchod ze zahrady.
Nemovitost nabízí ideální místo k bydlení jak svým umístěním vzhledem ke světovým stranám, vjezdem ze severu z ulice Olivova, mírným jižním svahem pozemku a plným zasíťováním, ale i svým umístěním v rámci města – všechny služby – mateřské školky, základní školy, gymnázium, obchody, pošta, zimní stadion a ostatní sportoviště jsou pohodlném pěším dosahu. Masarykovo náměstí je vzdálené 600 m, zastávka autobusu městské dopravy 100 m. Rozhodnutí, jestli dům rekonstruovat, nebo postavit nový, bude na novém majiteli.
Říčany jsou v mnoha studiích a průzkumech vedené jako nejlepší místo k bydlení v okolí Prahy – zdravé životní prostředí, veškeré služby v místě, krásná příroda v širokém okolí a výborné vlakové i autobusové spojení do Prahy.
Doporučuji – výjimečná nabídka rodinného domu k rekonstrukci s krásným stavebním pozemkem v centru města Říčany. Velmi rádi vám zajistíme výhodné hypoteční financování kupní ceny.

Jiří Brůža

Kontaktujte makléře

Jiří Brůža+420 734 204 300
[email protected]
14 935 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaOlivova 847/42, Říčany
OkresPraha-východ
Velikost4 pokoje
Plocha užitná115 m²
Plocha podlahová115 m²
Plocha pozemku1.039 m²
Plocha zastavěná82 m²
Plocha zahrady957 m²
Užitná plocha přízemí65 m²
Počet podlaží2
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1935
ZařízenýČástečně
Míst k parkování2
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáží2
Sklepano (30 m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové