Prodej rodinného domu 3+1 95m2, pozemek 1091m2, obec Libež, okres Benešov, Ev.č.: JiB63914

Popis

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji útulný rodinný dům 95m2, v obci Libež, okres Benešov. Dům stojí na upraveném pozemku o výměře 1091m2 s výhledem na celou obec a okolní zalesněné stráně. Patrový dům o zastavěné ploše 65m2 procházel v posledních letech postupnou rekonstrukcí – střecha (kanadský šindel), vnitřní dřevěné schodiště, výstavba přístřešku na auto a krásného krytého přístřešku s grilem a posezením, nové podlahy, nová kuchyně, rozvody ústředního topení (zatím bez kotle). Dům má elektrickou přípojku, voda je přivedena z vlastní studny, odpady svedeny domovní čističky odpadních vod. V letošním roce jsou na hranci pozemku přivedeny obecní vodovod a kanalizace, které ještě nejsou zprovozněny. Majitelé vybudovali v přízemí rozvody ústředního topení s radiátory a začali rekonstruovat sklep pro umístění nového kotle. Nový majitel se sám rozhodne, jestli koupí kotel elektrický, nebo na tuhá paliva. V přízemí domu je prostorná vstupní chodba s krásným dřevěným schodištěm do podkroví. Z chodby je vstup do kuchyně s novou kuchyňskou linkou. Za kuchyní se nachází světlý obývací pokoj s velkým krbem, který rozvodem teplého vzduchu vytápí i dva podkrovní pokoje. V přízemí se nachází ještě koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. V podkroví jsou dva pokoje. Výhodou velkého pozemku je, že v případě potřeby je možné dům rozšířit přístavbou dalších místností. Pozemek je zatravněný, s dvěma letitými stromy – mohutná lípa u vjezdu a krásný dub na severní straně a dalšími okrasnými keři. V okolí domu je pozemek rovinatý, v severní části mírně svažitý. V jihovýchodním rohu parcely je vybudovaný krásný dřevěný přístřešek s posezením a grilem, u vjezdu dřevěný přístřešek pro auto. Dům působí velmi příjemným, útulným dojmem a je vhodný jak pro trvalé bydlení, tak pro velmi příjemnou rekreaci.
Obec Libež se nachází v krásném údolí, kterým protéká řeka Blanice. Nedaleký městys Divišov (6km) a město Vlašim (8km), nabízí veškeré potřebné služby jak pro pohodlné bydlení, tak pro pohodovou rekreaci. V okolí obce je krásná zvlněná krajina, kde se střídají louky se zalesněnými plochami a řeka Blanice tvoří romantická zákoutí v krajině. Houbaři, cyklisté a rybáři zde budou šťastni.
Spojení s Vlašimí a Divišovem zajišťují pravidelní autobusové spoje. Praha je vzdálená 50km, nájezd na 41. kilometru dálnice D1 je vzdálený 9km.
Doporučujeme – velmi pěkný, útulný rodinný dům s krásnou zahradou v obci s nádhernou přírodou v okolí za dobrou cenu. Velmi rádi Vám zajistíme výhodné hypoteční financování kupní ceny.

Jiří Brůža

Kontaktujte makléře

Jiří Brůža+420 734 204 301
[email protected]
prodánovčetně provize
KategorieRodinné domy
LokalitaLibež
OkresBenešov
Velikost3 pokoje
Plocha užitná95 m²
Plocha podlahová95 m²
Plocha pozemku1.091 m²
Plocha zastavěná65 m²
Plocha zahrady829 m²
Užitná plocha přízemí55 m²
Počet podlaží3
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1925
ZařízenýČástečně
Míst k parkování4
ParkováníAno
Terasaano (15 m²)
Sklepano (10 m²)
KomunikaceAsfaltová, Neupravená
DopravaDálnice, Silnice, Autobus
VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina400V
OdpadVeřejná kanalizace, Jímka
TopeníLokální tuhá paliva, Lokální elektrické