Prodej dvou rodinných domů, 6+1 a 3+1 na pozemku o ploše 1877 m2 v obci Klobuky, okres Kladno, Ev.č.: JiB64256

Popis

Na základě povolení majitelů nabízíme k prodeji rozsáhlou nemovitost v centru obce Klobuky, okres Kladno na pozemku o celkové výměře 1877 m2. Nemovitost se skládá ze dvou obytných domů. Hlavní dům, který prošel celkovou velmi kvalitní rekonstrukcí, má dispozici 6+1 s velkou vstupní halou v přízemí a s velkou půdou s možností dalšího rozšíření obytných prostor. Celková obytná plocha je 345 m2. Ze dvora vejdete do rozlehlé vstupní haly prvního nadzemního podlaží, odkud vedou dveře do dvou velkých pokojů, luxusní koupelny, kotelny s elektrokotlem a vinného sklípku. Efektní dřevěné schodiště Vás nasměruje do prvního patra. Hlavní pokoj v přízemí je propojen s další místností, kompletně připravenou pro instalaci kuchyňské linky. Tento pokoj má sloužit jako obývací pokoj s jídelnou, kde jsou instalována efektní krbová kamna jako dodatečný zdroj tepla. Druhý pokoj se samostatným vchodem z haly je plánovaný jako prostorná ložnice. V koupelně jsou instalována dvě umyvadla, WC a moderní sprchový kout. V kotelně je nový elektrický kotel s rozvody do radiátorů ve všech místnostech domu a elektrický bojler pro ohřev TUV. Vinný sklípek se vstupem z této haly je precizně připravený prostor pro uskladnění vína, případně zeleniny a ovoce. Na podlahách celého přízemí je položena kvalitní velkoformátová dlažba.
Po impozantním dřevěném schodišti vyjdete do vstupní haly druhého nadzemního podlaží. Z této haly vedou vchody do centrálního velkého pokoje, do jednoho menšího pokoje a do prostorné koupelny se dvěma umyvadly, WC a přípravou na instalaci velké masážní vany. Z této haly vede i dřevěné schodiště do podkroví. Z centrálního pokoje v prvním patře, který může sloužit jako soukromý společný pokoj rodiny, vedou dveře do dvou prostorných světlých pokojů, které jsou plánovány jako ložnice. Malý pokoj může sloužit jako pokoj pro hosty, nebo jako pracovna. V jednom z velkých pokojů jsou také instalována velká krbová kamna. Na podlahách obytných místností prvního patra je položena kvalitní plovoucí podlaha, v koupelně kvalitní keramická dlažba a na stěnách koupelny keramické obklady. Většina oken obytných místností je na jižní straně domu, budoucí kuchyně a pokoj pro hosty mají okna na východ.
Po dřevěném schodišti se dostaneme i do třetího nadzemního podlaží – půdy, kde najdete perfektně připravený prostor pro případné další rozšíření obytných nebo skladovacích prostor.
Celý dům je důkladně izolován proti zemní vlhkosti, má nové krovy i střešní krytinu, nová plastová okna a všechny vnitřní dveře z masivu. Do budovy jsou přivedeny tři zdroje pitné vody - obecní vodovod, vlastní studna a v současnosti jsou všechny rozvody vody v domě napojeny na velmi silný pramen kvalitní vody, který v obci ústí v kašně na náměstí. Tento zdroj je poskytován zdarma. Odpady jsou svedeny do dvou jímek a na konci tohoto roku má začít výstavba obecní kanalizace. Přípojka plynu vede v chodníku podél hranice nemovitosti a lze se kdykoli připojit.
Vedlejší obytný dům prochází v současnosti rekonstrukcí. Připravuje se jako pohodlné dvoupodlažní 3+1 s plochou cca 200 m2. V první nadzemním podlaží je předsíň, kuchyně, obývací pokoj a koupelna a samostatné WC. V druhém nadzemním podlaží je v současnosti jeden velký prostor, který lze upravit podle přání nového vlastníka. Vedle tohoto domu je již vybudovaná hrubá stavba garáže pro dvě auta s dílnou.
Celý dvůr je zatravněný s několika ovocnými a okrasnými stromy. Část dvora okolo hlavního domu je upravena jako okrasná zahrada s fontánou. Konec dvora u druhého domu je upravený jako užitková zahrada. Na dokončení úprav celé zahrady se bude určitě podílet i nový majitel.
Klobuky jsou upravená větší obec s nabídkou prakticky všech základních služby potřebných pro pohodlné bydlení – školka, škola, dvě prodejny, restaurace, pošta, sportovní hřiště, lékař a velmi dobré spojení s okolními městy i s Prahou zajišťují pravidelné autobusové a vlakové spoje. Rybáři zde najdou i soukromý rybářský revír na místním rybníku a houbaři mnoho příležitostí v nedalekých lesích.
Doporučujeme – kvalitně rekonstruovaná hlavní budova s druhou obytnou budovou před dokončením rekonstrukce, v obci s výbornou občanskou vybaveností a dobrým spojením do hlavního města. Celý areál lze využit buď na kvalitní vícegenerační bydlení, případně jako investici, kde můžete kombinovat luxusní bydlení své rodiny s pronajímáním dvou apartmánů v druhé budově. Velmi rádi Vám zajistíme kvalitní hypoteční financování kupní ceny.

Jiří Brůža

Kontaktujte makléře

Jiří Brůža+420 734 204 300
[email protected]
10 179 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaMlýnská, Klobuky
OkresKladno
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná545 m²
Plocha pozemku1.877 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
Míst k parkování4
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáží2
Počet bytů2
Počet domů2
Počet objektů2
Balkónano (2 m²)
Sklepano (10 m²)
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod, Studna
Elektřina400V
PlynPlynovod
OdpadJímka
TopeníLokální tuhá paliva, Ústřední elektrické