Prodej stavebního pozemku o výměře 996 m2 v obci Tuklaty, okres Kolín, Ev.č.: JiB64287

Popis

Na základě povolení majitele nabízíme k prodeji velmi pěkný stavební pozemek o výměře 996 m2 v obci Tuklaty, okres Kolín. Rovinatý, rohový pozemek se nachází ve velmi tiché ulici, která má v současnosti pouze štěrkový povrch, ale z fotografií je zřejmé, že jsou již v ulici připraveny palety se zámkovou dlažbou. V letošním roce se v této lokalitě rozvádí obecní vodovod a ihned po položení vodovodu přijde na řadu dlažba celé ulice. Na hranici pozemku je v současnosti zavedena elektrická přípojka, v komunikaci před pozemkem je rozvod kanalizace. Rozvod plynu v obci není. Vodovod bude zaveden v letošním roce. Pozemek je oplocený pouze z východní strany. Prakticky téměř všechny parcely v ulici jsou již zastaveny. To všechno nám říká, že do roka půjde o klidnou a upravenou ulici se všemi potřebnými inženýrskými sítěmi na pozemku.
Tuklaty jsou klidná obec nedaleko města Úvaly, kterou prochází železniční trať Kolín – Praha. Velké plus této lokality je železniční spojení s centrem Prahy (40 min.). Obec zabezpečuje i základní služby potřebné pro pohodlné bydlení – obchod, školka, základní škola apod. Ostatní služby najdete v nedalekých Úvalech (4 km).
Doporučujeme – rovinatý, zasíťovaný stavební pozemek v obci se základními službami a výborným železničním spojením do centra Prahy. Velmi rádi Vám zajistíme výhodné hypoteční financování kupní ceny.

Jiří Brůža

Kontaktujte makléře

Jiří Brůža+420 734 204 300
[email protected]
5 430 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaV Jezírkách, Tuklaty
OkresKolín
Plocha pozemku996 m²
Poloha objektuRohový
ZástavbaObytná
KomunikaceZpevněná
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
OdpadVeřejná kanalizace