Prodej stavebního pozemku 1334 m² v obci Sulice - Želivec, okres Praha-východ, Ev.č.: JiB64250

Popis

Na základě povolení vlastníků nabízíme k prodeji krásný prosluněný stavební pozemek ve velmi žádané lokalitě Sulice - Želivec na okrese Praha-východ. Rovinatý, plně zasíťovaný, jihozápadně orientovaný, rohový pozemek o výměře 1334 m2 se podle územního plánu obce nachází v území pro stavbu rodinných domů až o třech bytových jednotkách. To umožňuje hlavně vyřešení samostatných vchodů ke každému bytu z venku, a tím oddělené bydlení pro tři generace, nebo kombinaci svého bydlení a pronajímání dalších dvou bytů. Lokalita Želivec – Mandava je krásná rezidenční oblast nedaleko hranic hlavního města s prostornými pozemky, které jsou z velké části již zastaveny reprezentačními rodinnými domy. V celé lokalitě jsou vybudované asfaltové komunikace s chodníky a veřejným osvětlením, vše s minimálním provozem. Na pozemek jsou přivedeny všechny inženýrské sítě – přípojky elektřiny, vodovodu, kanalizace i plynu.
Obec nabízí veškeré služby potřebné pro pohodlné bydlení. Do 200 m je nová prodejna LIDL a o pár metrů dále i prodejna TESCO, v obci je mateřská školka a základní škola. V blízkém okolí jsou i vyhlášené restaurace, jako například restaurace MANDAVA vzdálená cca 600 m. Spojení do Prahy (25 km) zajišťují pravidelné autobusové spoje PID. V blízkém okolí najdete mnoho příležitostí ke sportu i relaxaci. V sousedství je vybudovaný sportovní areál i dětské hřiště, krásné rybníky v okolí zámku Štiřín, golfové hřiště, možnosti ustájení vlastních koní, vyjížďky jak na koních, tak mnoho cyklistických stezek. Právě pro tyto nabídky pro volný čas a blízkost potřebného občanského vybavení dělají z této lokality jednu z nejžádanějších rezidenčních oblastí v okolí Prahy.
Doporučujeme – plně zasíťovaný prosluněný pozemek s krásným výhledem v žádané rezidenční oblasti, s výborným spojením do Prahy. Velmi rádi Vám zajistíme výhodné hypoteční financování kupní ceny.

Jiří Brůža

Kontaktujte makléře

Jiří Brůža+420 734 204 300
[email protected]
9 980 000 Kč
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaAzalková, Sulice
OkresPraha-východ
Plocha pozemku1.334 m²
Poloha objektuRohový
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
DopravaMHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace