Prodej stavebního pozemku 1434 m2, ve městě Nový Knín, okres Příbram, Ev.č.: JiB63900

Popis

Na základě pověření majitele nabízíme k prodeji prosluněný, rozlehlý stavební pozemek o výměře 1434 m2 ve městě Nový Knín, okres Příbram. Mírně svažitý pozemek na konci tiché slepé ulice má jižní orientaci s betonovou opěrnou zdí do ulice. Pozemek je zatravněný se vzrostlými keři ohraničujícími jeho severní a východní hranici. Na pozemek je zavedena elektrická přípojka, v ulici před vjezdem na pozemek je rozvod obecního vodovodu a kanalizace, na které je možné se připojit. Na pozemku je vrtaná 50 m hluboká studna. V územním plánu je pozemek zařazen do území BI – bydlení v rodinných domech – městské a příměstské, se zastavitelnou plochou do 30% výměry pozemku. Postavit lze přízemní dům s využitelným podkrovím. V okolí již stojí krásné sruby i zděné domy. Dokončení povrchové úpravy přístupové komunikace je v plánu obce.
Nový Knín je menší, upravené město, které nabízí základní občanskou vybavenost potřebnou pro pohodlné bydlení – obchody, školku, základní školu, poštu apod., veškerou občanskou vybavenost najdete v nedalekém Mníšku pod Brdy (11 km) nebo Dobříši (10 km). Okresní město Příbram je vzdálené 30 km a Praha cca 42 km. Spojení s okolními městy a Prahou zajišťují pravidelné autobusové spoje.
Nový Knín nabízí v okolí krásnou přírodu pro cyklisty, houbaře, milovníky vodních sportů (Slapská přehrada 10 km) a podobně.
Doporučujeme – rozlehlý prosluněný stavební pozemek na krásném místě, v obci s dobrou občanskou vybaveností, za dobrou cenu. Velmi rádi Vám zdarma zajistíme výhodné hypoteční financování kupní ceny.

Jiří Brůža

Kontaktujte makléře

Jiří Brůža+420 734 204 301
[email protected]
4 500 000 Kč + provize RK
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaReinišova, Nový Knín
OkresPříbram
Plocha pozemku1.434 m²
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová, Neupravená
DopravaSilnice, Autobus
VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina400V
OdpadVeřejná kanalizace