Nabídka stavebního pozemku 958 m2 v obci Mirošovice, okres Praha-východ,, Ev.č.: JiB63944

Popis

Na základě pověření majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 958 m2 v nové lokalitě obce Mirošovice - ulice Na Hůře. Upravená, plně zasíťovaná lokalita s asfaltovými komunikacemi, dlážděnými chodníky a veřejným osvětlením. Pozemky v této lokalitě jsou již z větší části postavené. Pozemek je plně zasíťován - voda, kanalizace, elektřina, plyn a pevný internet. Celý pozemek je zatravněný s několika vzrostlými stromy. Okolí této lokality je velmi klidné, ulice Na Hůře začíná u romantického Štičího rybníka a od něj, v údolí Lomnického potoka, se rozkládá les s částečnou parkovou úpravou a cyklistickou stezkou, kde najdete mnoho možností k relaxaci celé rodiny.
V obci Mirošovice se nachází mateřská školka, škola, obecní úřad, restaurace, dětská hřiště, fotbalové hřiště, tenisové kurty, čerpací stanice a další služby potřebné pro pohodlné bydlení. Nájezd na dálnici D1 je necelý kilometr od pozemku, autem jste po D1 v Praze za 25 minut. Výborné je i vlakové spojení jak do Prahy, tak do Benešova.
Doporučujeme - plně zainvestovaný pozemek na velmi krásném místě v upravené obci s ideální občanskou vybaveností a s výbornou dostupností do Prahy. Velmi rádi Vám zajistíme výhodné hypoteční financování kupní ceny.
Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce.

Jiří Brůža

Kontaktujte makléře

Jiří Brůža+420 734 204 301
[email protected]
8 200 000 Kč + provize RK, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaNa Hůře, Mirošovice
OkresPraha-východ
Plocha pozemku958 m²
Poloha objektuRohový
ZástavbaObytná
KomunikaceDlážděná, Asfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Dálnice, Silnice
VodaDálkový vodovod
Elektřina400V
PlynPlynovod