Prodej stavebního pozemku o výměře 431 m2 v obci Liteň, okres Beroun, Ev.č.: JiB64099

04
01
03
05
06

Popis

Na základě pověření majitele nabízíme k prodeji rohový, rovinatý stavební pozemek o výměře 431 m2 v obci Liteň, okres Beroun, který se nachází na konci tiché, slepé ulice s výhledem do polí. Pozemek je oplocený s vjezdovými vraty. Přípojky elektřiny, vodovodu, kanalizace a plynu se nacházejí v komunikacích před hranicí pozemku a je možné se připojit. Na pozemku stojí provizorní kůlna a čtyři sloupy, které měly sloužit jako základ nedokončeného přístřešku pro auta. Pozemek je zatravněný s několika ovocnými stromy. Možnost výstavby rodinného domu na tomto pozemku dokládá Územně plánovací informace z 12.5.2022, kterou máme k dispozici.
Liteň je městys, který nabízí všechny základní služby potřebné pro pohodlné bydlení - školka, škola, pošta, lékaři, benzinová pumpa, obchody, restaurace a velmi dobré autobusové a vlakové spojení s okresním městem Beroun a s hlavním městem Prahou. Zájemce přitahuje i krásná příroda v okolí, hlavně romantické údolí řeky Berounky a nedaleké brdské lesy. Láká i hrad a golfový resort Karlštejn.
Doporučujeme - menší stavební pozemek v naprosto klidné ulici, s veškerými sítěmi u hranice pozemku, v žádané lokalitě s dobrým spojením do Berouna a Prahy. Velmi rádi Vám zajistíme výhodné hypoteční financování kupní ceny.

Jiří Brůža

Kontaktujte makléře

Jiří Brůža+420 734 204 301
[email protected]
2 600 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaPacovského, Liteň
OkresBeroun
Plocha pozemku431 m²
ZástavbaObytná
KomunikaceŠtěrková
DopravaVlak, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace