Prodej stavebního pozemku 819 m² v obci Břežany u Lešan, okres Benešov, Ev.č.: JiB64274

Popis

Na základě povolení majitele nabízíme k prodeji velmi pěkný stavební pozemek o výměře 819 m2 v obci Břežany u Lešan. Téměř čtvercový pozemek (28 x 29 m) je mírně svažitý k severu a jeho severní hranice sousedí s nezastavitelnou loukou. To zabezpečuje krásný, ani v budoucnu nerušený, výhled. V obecní asfaltové komunikaci před pozemkem jsou přípojky elektřiny, vodovodu a kanalizace. V Územním plánu je pozemek zařazen do území OC – čistě obytné s možností zastavitelné plochy 35% plus 15% zpevněné plochy. Pozemek je v rovinaté části u komunikace zatravněný s ovocnými stromy, u severní hranice je několik vzrostlých jehličnanů.
Břežany jsou tichá obec, která prakticky navazuje na obec Lešany, kde najdete mateřskou školu, základní školu i obchod. Další služby se nachází v nedalekém Týnci nad Sázavou nebo v Jílovém u Prahy. Spojení s Prahou zabezpečují pravidelné autobusové spoje ke stanici metra Budějovická. Nádherná příroda v údolí řeky Sázavy nabízí nepřeberné množství příležitostí k pěším i cyklistickým výletům, ráj tady najdou houbaři i rybáři a v každé obci podél řeky Sázavy, které spojuje proslulý Posázavský pacifik, najdete nejméně jednu oblíbenou hospodu.
Doporučujeme – velmi pěkný stavební pozemek v tiché obci s nedalekými základními službami a dobrým spojením do Prahy i okolních měst. Velmi rádi Vám zajistíme výhodné hypoteční financování kupní ceny.

Jiří Brůža

Kontaktujte makléře

Jiří Brůža+420 734 204 300
[email protected]
2 900 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaBřežany 17, Lešany
OkresBenešov
Plocha pozemku819 m²
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina400V
OdpadVeřejná kanalizace