Prodej reprezentativního obchodního prostoru 468m2, Praha 6 - Veleslavín, Adamova ulice, Ev.č.: JiB64107

Popis

Na základě pověření majitele nabízíme k prodeji velkorysý obchodní prostor o celkové podlahové ploše 468 m2. Nabízené obchodní prostory zabírají část dvou podlaží nového bytového domu (snížené přízemí a první patro) v Adamově ulici, v Praze 6 - Veleslavíně. Ideální dostupnost komerční nemovitosti zajišťují prakticky všechny dopravní prostředky pražské integrované dopravy – stanice metra Veleslavín – 150 m, vlakové nádraží Veleslavín 150 m, autobusové nádraží 150 m, stanice tramvaje 200 m. Vstup do obchodního prostoru z ulice Adamova zajišťuje široké schodiště. Vstoupíte do impozantního prostoru, kde přízemí zabírá 152 m2 obchodních prostor + menší sklad a hygienické zázemí pro návštěvníky. Do druhého podlaží se vchází po schodišti v centru prostoru. Druhé podlaží vytváří nad přízemím zajímavou galerii, která celému prostoru vtiskává určitou výjimečnost. Podlahová plocha obchodních prostor druhého podlaží je 134 m2 plus sociální zázemí a šatna pro personál, kotelna se vzduchotechnikou a samostatný příjezd z ulice k vratům s možností vykládky nebo nakládky zboží. V tomto příjezdu mohou parkovat dvě auta. Další parkovací místo je v garážích v suterénu budovy. Z druhého podlaží obchodního prostoru je vstup na uzavřenou zahrádku, která může sloužit k příjemnému jednání s klienty, k občerstvení apod.
Celý prostor je v hrubé stavbě, připravený k finálním úpravám pro potřeby nového majitele. Využití komerčního prostoru se nabízí v mnoha směrech – reprezentativní obchod, vzorkovna s pojená s internetovým obchodem, zajímavé kancelářské prostory a mnoho dalších možností.
Doporučujeme - krásný, vzdušný dvoupodlažní prostor s impozantní galerií, kompletním zázemím a malou zahrádkou na místě s ideální dopravní dostupností za velmi zajímavou cenu.

Jiří Brůža

Kontaktujte makléře

Jiří Brůža+420 734 204 301
[email protected]
19 500 000 Kč
KategorieObchodní prostory
LokalitaAdamova 473/11, Praha - Veleslavín
OkresHlavní město Praha
Plocha užitná468 m²
Plocha podlahová468 m²
Plocha nebytových prostor468 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSkeletová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
Míst k parkování2
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáží1
Výtahne
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové