Nabídka chaty s krásným stavebním pozemkem 981 m2, Zdiby - Brnky, okres Praha - východ, Ev.č.: JiB63876

Popis

Na základě pověření majitelů nabízíme k prodeji starší dřevěnou chatu na nádherném stavebním pozemku o výměře 981 m2, v obci Zdiby - Brnky. Lokalita osady Brnky je jednou z nejvyhledávanějších lokalit těsně za hranicí hlavního města na stavbu rodinných domů. Chata byla postavena jako první v této lokalitě ve čtyřicátých letech minulého století. Protože vznikala postupně, přístavbami jednotlivých nemovitostí, a její kvalita již neodpovídá dnešním požadavkům, je spíše určena k demolici a na krásném pozemku postavit novou stavbu. Původní chata půjde dobře využít jako sklady a provizorní ubytování při stavbě nového domu. V Územním plánu je pozemek v současnosti zařazen do území na stavbu domu pro rodinnou rekreaci, to znamená, že na něm lze postavit přízemní budovu s funkčním podkrovím o zastavěné ploše 147 m2 (15% plochy pozemku). Při jednání na Obecním úřadu bylo konstatováno, že pozemek splňuje všechny požadavky na stavbu rodinného domu – přípojka elektřiny, kanalizace, vlastní studna a dostatečně široká přístupová komunikace, proto majitelé požádali o změnu určení pozemku v územním plánu na stavbu rodinného bydlení. Několik pozemků v těsném okolí již této změny dosáhlo. Potom by zastavitelnost pozemku stoupla ze současných 15% na 25% plochy pozemku.
Původní majitel pozemku byl vášnivý zahrádkář. Na pozemku najdete jak nádherné mnohaleté okrasné stromy, tak řadu ovocných stromů – meruňka, jabloně, dva krásné ořešáky a mnoho dalších. Pozemek je oplocen s podezdívkou. Na pozemku je jednoduchá dřevěná garáž, ale parkovat jde pohodlně i před pozemkem. Cca 100 m od pozemku je zastávka autobusu.
Základní služby – obchody, školku, školu, restaurace, poštu najdete ve Zdibech (2km), veškeré služby pak v hlavním městě Praze (8km stanice metra Kobylisy). V okolí krásná příroda a nádherný klid.
Doporučujeme – krásný stavební pozemek se starší chatou ve velmi žádané lokalitě. Rádi Vám zajistíme výhodné hypoteční financování kupní ceny.

Jiří Brůža

Kontaktujte makléře

Jiří Brůža+420 734 204 301
[email protected]
7 190 000 Kč + provize RK, včetně právního servisu
KategorieChata
LokalitaZdiby - Brnky
OkresPraha-východ
Velikost3 pokoje
Plocha užitná25 m²
Plocha podlahová25 m²
Plocha pozemku981 m²
Plocha zahrady956 m²
Počet podlaží1
Stav objektuŠpatný
BudovaDřevěná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1947
ZařízenýAno
Terasaano (12m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaMístní zdroj
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální tuhá paliva