Prodej chaty 70 m2 v obci Kamenný Přívoz, okres Praha-západ, Ev.č.: JiB63896

Popis

Na základě pověření majitele nabízíme k prodeji velmi pěknou dřevěnou chatu v osobním vlastnictví, která stojí na zděné podezdívce, s nádhernou vyhlídkou na řeku Sázavu v obci Kamenný Přívoz, okres Praha-západ. Chata o zastavěné ploše 47 m2 stojí na pronajatém obecním pozemku. Do chaty je zavedená elektřina. Roční nájem obci 1.500,- Kč, roční poplatky za odvoz komunálního odpadu 650,- Kč a měsíční záloha na elektřinu cca 200,- Kč. Výhodný nájem je zajištěn na dlouhou dobu dopředu. Jde o dvoupodlažní budovu (přízemí, podkroví) s malým sklepním prostorem, využívaným jako sklad. Podlahová plocha obytných místností chaty je cca 70 m2. Chata má dispozici 3+1, kde prosklená veranda v přízemí slouží jako jídelna, která navazuje na poměrně velkou, dobře vybavenou kuchyni (sporák na propan-butan). Dále se v přízemí nachází obývací pokoj s krbovými kamny. Celé podkroví zabírá velká ložnice pro více osob. Při vstupu do chaty je otevřená veranda a na pozemku před chatou je poměrně velká terasa. Na konci terasy je suché WC. Zdroj vody je ve studánce vzdálené cca 100 m2 nebo ve studni u sousedů. Podle informací majitele je možné, po dohodě se sousedem, investovat do vlastní studny a přivést vodu do chaty. Suché WC lze pro větší komfort změnit na chemické. Parkování osobního auta je zajištěno při komunikaci vzdálené cca 150 m (přístupová komunikace je na mapce vyznačena červeně, parkovací místa modře a pěší přístup růžově). Přístup k chatě od parkoviště je po cestě pro pěší.
Svah, na kterém stojí chata, je porostlý borovicemi a z chaty je krásný výhled na řeku Sázavu, která se vine asi 20 m pod chatou. Chata je vhodná pro romantiky toužící po klidu uprostřed přírody a pro vášnivé rybáře, kteří budou určitě slavit rybářské úlovky, nabízející řekou Sázavou.
Kamenný Přívoz je romantická obec na břehu Sázavy s krásnou přírodou v okolí, ve které najdete základní služby potřebné k pohodlné rekreaci. Všechny služby najdete v městě Jílové u Prahy, vzdálené asi tři kilometry. Spojení s Prahou zajišťují autobusové linky PID.

Jiří Brůža

Kontaktujte makléře

Jiří Brůža+420 734 204 301
[email protected]
1 200 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu
KategorieChata
LokalitaKamenný Přívoz
OkresPraha-západ
Velikost3 pokoje
Plocha užitná70 m²
Plocha podlahová70 m²
Plocha pozemku120 m²
Plocha zastavěná47 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaDřevěná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
ZařízenýAno
Balkónano (2m²)
Terasaano (25m²)
KomunikaceNeupravená
DopravaMHD, Autobus
VodaMístní zdroj
Elektřina230V
PlynIndividuální
OdpadJímka
TopeníLokální tuhá paliva