Developerská činnost

Připravované projekty

 

Viladům Korandova

ul. Korandova, Praha 4 - Hodkovičky

korandova1kor2kor3

Projekt vypracoval renomovaný architektonický ateliér. Aby si tato část města zachovala svůj charakter, tedy zástavbu vilovými objekty situovanými uprostřed zahrad, je novostavba navržena jako soustava dvou domů spojených prosklenou věží se schodištěm a výtahovou šachtou. Do podzemních garáží, kde jsou umístěny také sklepy a technická zařízení domu, se vjíždí oddělenou rampou, která má zatravněnou střechu, aby splývala s okolními zelenými plochami zahrad.


Bydlení v klidné vilové čtvrti, a přitom na dosah centra splní ta nejvyšší očekávání, a to i díky široké nabídce bytů různých výměr.


Viladům Klánova

ul. Klánova, Praha 4 - Hodkovičky

kl1kl2kl3

 

Stojí v unikátním klidném místě na samé hranici lhoteckého lesa. Viladům má čtyři nadzemní a jedno podzemní podlaží, kde mohou rezidenti parkovat v hromadné garáži se 14 parkovacími stáními. Přístup vozidlům zajišťuje autovýtah z ulice Klánova.

V prvním nadzemním podlaží se nachází čtyři byty, ke kterým jsou přičleněny předzahrádky nebo terasy v úrovni upraveného terénu. Druhé a třetí nadzemní podlaží mají přibližně stejné dispoziční řešení se čtyřmi byty v každém z nich. Ve 4. NP jsou pouze dva byty s velkými terasami.


Výběr materiálů a barevnosti ovlivnila blízkost lesního porostu a přítomnost vysoké zeleně na okolních parcelách, která povyšuje toto bydlení na exkluzivní úroveň.


 

Realizované projekty

Apartmánový dům Bedřichov

Bedřichov

bed1bed2bed3

Horské středisko Bedřichov ležící v srdci Jizerských hor je ideální pro milovníky letních i zimních sportů. V zimním období využívají běžkaři jizerskou magistrálu a milovníci sjezdového lyžování zase areál Maliník. V létě se pak Bedřichov a jeho krásné okolí mění v ráj pro pěší turistiku a cyklistiku. Přímo v obci se nabízí bowling, tenisové kurty i koupaliště… Velkou předností je dobrá dostupnost z Prahy (80 minut). Nezanedbatelnou výhodou je, že za 15 minut máte možnost být v Liberci, kde je nepřeberné množství kulturních i sportovních příležitostí (divadlo, kino, botanická a zoologická zahrada, aquapark, IQ park a další.


Apartmánový dům, který díky vhodně zvoleným přírodním materiálům přirozeně splývá s okolní krajinou, je dokonalým místem pro rodinnou rekreaci.


 

Bytové domy Velká Ohrada

ul. Klausova, Praha 5 - Stodůlky

vo1vo2vo3

Tři viladomy stojí v oploceném areálu o rozloze 4 200 m2 na okraji sídlištní bytové zástavby Velká Ohrada. Výhodou je dobré spojení s centrem a nadstandardní občanská vybavenost – v dosahu jsou nákupní střediska či mateřské a základní školy. Největší předností je, že viladomy jsou situovány na samém okraji chráněné krajinné oblasti Prokopské údolí, která se pyšní jedinečnou florou i faunou. Jedná se o jednu z nejzachovalejších přírodních lokalit na území Prahy, vhodnou k pěší turistice, cykloturistice i rodinné rekreaci.


Prostorové řešení i vybavení těchto viladomů splňují nejnáročnější požadavky moderního bydlení.


 

Viladům Polední

ul. Polední, Praha 4 - Hodkovičky

pol1pol2pol3

Viladům naleznete v žádané lokalitě Prahy 4 – Hodkovičkách. Stojí v těsném sousedství lesoparku, obklopen zelení zahrad, v nichž se střídají rodinné domy s nízkopodlažními (3 NP) bytovými domy. Charakter klidného rodinného bydlení umocňuje fakt, že ve vzdálenosti jen několika minut chůze jsou školy, školky, hřiště, koupaliště nebo třeba obchodní centrum.


Dobrá dostupnost, architektonické odlehčení členitých fasád a originální dispozice bytů vytvořily výrazný nadstandard bydlení.


 

Administrativní centrum Krejcárek

ul. Pod krejcárkem, Praha 3

kr1kr2kr3

Exkluzivní novostavba AC Krejcárek zdobí severní část Žižkova, stojí ve stráni pod Pražačkou. Nejedná se o suchý kancelářský objekt, ale o plně vybavené sedmipodlažní centrum, poskytující kromě kancelářských ploch také nadstandardní zázemí, jaké si žádá moderní doba: Kromě 114 parkovacích stání nabízí především výstavní a prodejní plochy v 1. patře, fitness, kadeřnictví a lékařskou ordinaci ve 2. patře a nakonec v 6. NP také menší nájemní jednotky se samostatnou koupelnou, WC a terasou, vhodné i pro dočasné ubytování. V 1. patře dále najdete prostory pro veřejné stravování a myčku aut, zatímco v 6. NP soukromý klub SKY CLUB určený k služebním či soukromým akcím slavnostního charakteru.


AC Krejcárek dýchá životem – už 91 procent ploch je pronajato! Využijte poslední příležitosti a zajistěte si exkluzivní adresu s luxusním zázemím pro vaše podnikání.