Prodej zemědělské usedlosti 200 m2, pozemek 6109 m2, obec Otvovice, okres Kladno, Ev.č.: JiB63425

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji starší zemědělskou usedlost na pozemku o celkové ploše 6109 m2 v obci Otvovice, okres Kladno. Usedlost se skládá ze čtyř budov - u vjezdu se nachází poměrně zachovalá stodola o zastavěné ploše 145 m2, dál ve dvoře je dvoupodlažní obytný dům o zastavěné ploše 140 m2, chlévy se sýpkou v podkroví o zastavěné ploše 104 m2 a zděný přístřešek na zemědělské stroje o zastavěné ploše 50 m2. Tyto tři budovy jsou určeny k rekonstrukci. Pozemek, na kterém stojí budovy, má společně s dvorem plochu 1507 m2. Dům má elektrickou a vodovodní přípojku, plynová přípojka je v komunikaci před nemovitostí. Na vlastním pozemku je i vlastní studna. Odpady je v současnosti nutné řešit vlastní čističkou, výstavba kanalizace je v plánu obce. Na jih od obytné budovy navazuje zatravněný pozemek o výměře 4602 m2, který je v katastru veden jako ovocný sad. Jižní hranici pozemku tvoří Zákolanský potok. Zastavěnou část nemovitosti případné rozvodnění potoka neohrožuje. Celá nemovitost se nachází na tichém, prosluněném místě v centru obce a nabízí ideální polohu k bydlení s velkou zahradou, která jde využít i jako pastvina pro koně, případně pro další hospodářská zvířata. Celý areál jde velmi dobře využít ke kombinaci bydlení a podnikání v mnoha oborech. Jestliže někdo hledá i možnost většího zemědělského podnikání, můžeme v katastru obce Otvovice nabídnou prodej více jak devíti hektarů pozemků ve třech velkých celcích, od stejného majitele.
Otvovice jsou větší obec nedaleko Prahy (19 km stanice metra Veleslavín), která nabízí všechny základní služby potřebné pro pohodlné bydlení - školka, škola, obchod, restaurace, lékař. Se sousedními městy Kladno a Kralupy nad Vltavou zajišťují výborné spojení pravidelné vlakové spoje.
Doporučujeme - zemědělská usedlost v centu obce, která po rekonstrukci nabízí i možnost většího podnikání. Velmi rádi Vám zajistíme výhodné hypoteční financování kupní ceny.

Jiří Brůža

Kontaktujte makléře

Jiří Brůža+420 734 204 301
reality@pontereality.cz
4 460 000 Kč včetně provize
KategorieZemědělská usedlost
LokalitaOtvovice
OkresKladno
Velikost4 pokoje
Plocha užitná460 m²
Plocha podlahová100 m²
Plocha pozemku6.109 m²
Plocha zastavěná439 m²
Počet podlaží2
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
Rok výstavby1900
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
Míst k parkování10
Parkováníano
Garážano
Počet garáží2
KomunikaceBetonová
DopravaVlak, Silnice
VodaMístní zdroj
Elektřina400V
OdpadJímka
TopeníLokální tuhá paliva