Prodej stavebního pozemku 1581m2, obec Tehov, okres Praha-východ, Ev.č.: JiB63006

Popis

Nabízíme k prodeji zajímavý stavební pozemek o výměře 1581m2 v obci Tehov, okres Praha-východ. Mírně svažitý pozemek s připravenou rovnou plochou na stavbu rodinného domu má na hranici pozemku všechny inženýrské sítě. Přístup je z obecní asfaltové komunikace.
Tehov je velmi žádaná lokalita pro bydlení nedaleko Prahy s města Říčany. Nabízí základní služby potřebné pro pohodlné bydlení – školka, základní škola, obchod, restaurace, ostatní služby najdete v nedalekých Říčanech. V obci nebo blízkém okolí je řada příležitostí ke sportovní relaxaci – jezdecký klub, tenisové kurty, dětské hřiště a další. Mnoho příležitostí k relaxaci nabízí i lesy v okolí obce a mnoho rybníků. Autem budete v Praze do dvaceti minut a pravidelné autobusové spoje Vás odvezou na nádraží v Říčanech, odkud je ideální vlakové spojení do centra Prahy.
Doporučujeme – krásný plně zasíťovaný stavební pozemek v žádané lokalitě nedaleko Prahy za dobrou cenu. Rádi Vám pomůžeme se zajištěním hypotečního financování kupní ceny.

Jiří Brůža

Kontaktujte makléře

Jiří Brůža+420 734 204 301
reality@pontereality.cz
3 082 950 Kč Při rychlém jednání sleva, + provize RK, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaVšestarská, Tehov
OkresPraha-východ
Plocha pozemku1.581 m²
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon
DopravaSilnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace