Prodej velké stavební parcely 1 214 m2, se starším rodiinným domem v Kostelci nad Černými lesy, okres Praha-východ, Ev.č.: JiB63327

Popis

Nabízíme krásnou a prostornou stavební parcelu o výměře 1214 m2 v tiché ulici, ve městě Kostelec nad Černými lesy. Obdélníková parcela (cca 20 x 60,5m) je v územním plánu města zařazena do území BM - Bydlení městské individuální, ve kterém jsou pozemky do výměry 2 000 m2, povolena maximální zastavěná plocha 35%. To znamená, že na pozemku lze postavit samostatně stojící rodinný dům o zastavěné ploše více jak 400 m2. Dům může mít dvě podlaží, případně přízemí a funkční podkroví, výška budovy do 8 m. V současnosti stojí na pozemku malý rodinný dům z třicátých let minulého století, o zastavěné ploše cca 85 m2 ve velmi špatném stavu, u kterého by byla pravděpodobně výhodnější demolice a výstavba nového domu než jeho zásadní rekonstrukce. Na zahradě stojí ještě plechová samostatná garáž, která by mohla po dobu výstavby sloužit jako sklad materiálu.
Parcela je zatravněná s krásným vzrostlým ořešákem a dalšími ovocnými a okrasnými dřevinami. Je celá oplocená. Do současného rodinného domu jsou zavedeny přípojky elektřiny, vodovodu a kanalizace.
Kostelec nad Černými lesy je menší město, které nabízí všechny služby potřebné pro pohodlné bydlení v dochozí vzdálenosti od domu - škola, školka, obchody, lékaři a pod. Okolní krásná příroda umožňuje mnoho sportovních možností – pěší i cyklistické výlety, houbaření, v nedalekých rybnících koupání i rybolov. Ve městě a v blízkém okolí najdete mnoho příjemných restaurací. Spojení do Prahy ke stanici metra Háje zajišťují pravidelné autobusové linky.

Jiří Brůža

Kontaktujte makléře

Jiří Brůža+420 734 204 301
reality@pontereality.cz
3 590 000 Kč + provize RK
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaNerudova, Kostelec nad Černými lesy
OkresPraha-východ
Velikost3 pokoje
Plocha užitná70 m²
Plocha pozemku1.214 m²
Plocha zastavěná85 m²
Stav objektuŠpatný
BudovaCihlová
StavbaRodinný dům
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
Rok výstavby1930
ZařízenýČástečně
Sklepano (7m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina400V
OdpadVeřejná kanalizace