Prodej chaty, 45m2, Hradištko, okres Praha - západ, Ev.č.: JiB63412

Popis

Nabízíme k prodeji romantickou dřevěnou dvoupodlažní chatu uprostřed lesa nad Štěchovickou přehradou, na území obce Hradištko pod Medníkem. Chata stojí na pozemku pronajatém od lesů České republiky, který, podle posledních informací, bude možné v budoucnosti odkoupit. V okolí, na dohled mezi stromy, je dalších cca 6 chat. Přístup je z poloviny zajištěn po asfaltové obecní komunikaci a z poloviny po kvalitní lesní cestě. V přízemí chaty se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňskou linkou, který je vytápěný buď malým sporákem na dřevo nebo kamny na propan-butan. Vaří se na plynovém sporáku (propan-butan). Do podkroví je vstup po strmých dřevěných schodech a nachází se zde dvě ložnice, plus malý oddělený kout. Všude jsou osazena nová plastová okna. Pro možnost trvalého bydlení by bylo potřeba ještě investovat do lepšího zateplení chaty a instalaci chemického WC, který již majitel koupil. Zatím se využívá suché WC mimo chatu. V chatě je rozvedena elektřina ze dvou zdrojů - solární panely s kompletním ostrovním systémem (solární panely, baterie, řídící centrum) a elektrická centrála. Majitel elektřinu využívá jak ke svícení, tak k napájení televize a počítače. Vodu majitel čerpá ze studny společně s majitelem sousední chaty. V současnosti připravuje instalaci vany v přístavbě verandy.
Chata je ideální pro romantiky, kteří touží po klidu a přitom mají zázemí větší obce v dosahu. Mohli by si ji zamilovat i rybáři, protože ke Štěchovické přehradě je cca 500 m a na kole jste za chvilku i u řeky Sázavy.
V obcích Hradištko a Štěchovice najdete všechny služby potřebné pro pohodlnou rekreaci a pravidelné autobusové spoje zajišťují i spojení s hlavním městem Prahou a s Benešovem.
Doporučujeme - útulná chata na nádherném romantickém místě s dobrou dostupností do Prahy.

Jiří Brůža

Kontaktujte makléře

Jiří Brůža+420 734 204 301
reality@pontereality.cz
1 250 000 Kč při rychlém jednání sleva, + provize RK
KategorieChata
LokalitaHradištko
OkresPraha-západ
Velikost3 pokoje
Plocha užitná45 m²
Plocha podlahová45 m²
Plocha pozemku29 m²
Plocha zastavěná29 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaDřevěná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuSamota
Rok výstavby1969
ZařízenýČástečně
Terasaano (6m²)
KomunikaceNeupravená
DopravaAutobus
VodaMístní zdroj
Elektřina230V
PlynIndividuální